Şiirler

Sensizliğe Mahkûm Geceler (Hüzünlü Sözler)

Sensizliğe Mahkûm Geceler

Sensizliğe Mahkûm Geceler (Hüzünlü Sözler)

Gözlerin doğuyor gecelerime yürek lal oluyor çıkmıyor ne bir hece nede bir cümle sessizliği asla kabul edemedim ben seni göz kapaklarıma çizdim sensiz gecelerde bile uyurken seni görebilmek için.

Milyonlarca tozlu raf varken gönül kütüphanemde, birtek seninle olan anıların olduğu raf tertemiz kalabiliyor istemsizce elim kaleme gidiyor duygularım arşa yükseliyor ve yağıyor gözlerime tek tek damla damla.

Beni ağlarken görürsen, sen başka birinin kolunda mutluluk adımları atarken sakın ağlıyor musun diye sorma. Ben ağlamam sadece gözüme sen kaçtın bunu bilmeni isterim. Peki sen hiç sevdin mi beni gerçekten? birgün bir gece fotoğrafı alıp eline ah çekmedin mi gözyaşı dökmedin mi öylece beni çaresiz şekilde bıraktığın titrek sokak lambasının artık yanmadığını hiç görmedin mi ?

Sensizliğe Mahkûm Geceler (Hüzünlü Sözler) Akrostişi ile ilgili sizinde yazdığınız bir akrostiş şiir varsa yorum kısmından göndererek Sensizliğe Mahkûm Geceler (Hüzünlü Sözler) çalışmanızı bizimle paylaşabilir ve akrostiş şiirinizi sitede yayınlanmasını Sağlayabilirsiniz. Akrostiş Şiirler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Sizinde akrostiş çalışmanız varsa, yorum bölümünden gönderip diğer akrostiş severlere sesinizi duyurabilirsiniz. Akrostişlerinizi baş harfine göre uygun kategoride yayınlamaktayız. Sevgiler.