Şiirler

Sensiz Kayboluyorum (Duygusal Sözler)

SENSİZ KAYBOLUYORUM

Sensiz Kayboluyorum (Duygusal Sözler)

Gecenin yıldızlarından bir parça koptu yüreğimden ve bu acını etkisiyle,
Gözlerimin pınarlarından yağmur süzüldü sessiz çığlıkların eşlik edişiyle.

Güneş doğdu belkide bilmiyorum göremiyorum çünkü ışığım kayboldu senin gidişinle.Güneş terk ediyor bedenimi ve Zemheri geceler kapıda bekliyor. Duygularımı hatalarımı tek tek kar tanesi olarak üzerime bırakmak için.

Sevdanın ağır duygularını taşıyan bir tren gibiyim, ne bir istasyon nede bir durağım var.

Yapayalnızım sadece gidiyorum nereye gittiğimi neden gittiğimi bile bilmeden sadece gidiyorum, ilerlediğim her saniye sanki bir parça daha kopuyor yüreğimden tek tek dökülüyor aşka dair duygular her zerremden.

Gündüzleri koyuyorum heybeme sadece geceye ufacık bir ışık parçası saçması  için ama ne çare geceler yine karanlık ve galiba yavaş yavaş anlıyorum aslında karanlık olan geceler değil senin benden gittiğinde dünyaya küsmüş olan gözlerimmiş  karanlık olan.

Ne fark eder ki milyonlarca ışık parçası olsa da dünyada gözlerim görmedikten sonra.

Sadece gözlerim kaldı sadece senden geriye, al onlarda senin olsun, senin olsun ki bir daha görmesin senden sonra hiç bir güzelliği diye.

Sensiz Kayboluyorum (Duygusal Sözler) Akrostişi ile ilgili sizinde yazdığınız bir akrostiş şiir varsa yorum kısmından göndererek Sensiz Kayboluyorum (Duygusal Sözler) çalışmanızı bizimle paylaşabilir ve akrostiş şiirinizi sitede yayınlanmasını Sağlayabilirsiniz. Akrostiş Şiirler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Sizinde akrostiş çalışmanız varsa, yorum bölümünden gönderip diğer akrostiş severlere sesinizi duyurabilirsiniz. Akrostişlerinizi baş harfine göre uygun kategoride yayınlamaktayız. Sevgiler.