Sözler

Özlem Ateşi (Sevgiliye Özlem Yazısı)

Özlem Ateşi (Sevgiliye Özlem Yazısı)

Özlem Ateşi (Sevgiliye Özlem Yazısı)

ÖZLEM ATEŞİ

içinde bir ateş var özlem ateşi o insan senden uzaklaştığı an öyle bir yanar ki sanki dünyan alev almış sende sadece susup duruyorsun ne yapacağını bilmiyor sun . Her şey üst üste geliyor acılar özlem yalnızlık öyle bir dara düşüyor sun ki tarifi yok daha önce böyle acılar yaşamadın. Çünkü kimseyi onu sevdiğin kadar sevmedin
O kadar bağlanmadın kimseye yalnızlık acılar özlem ateşi yakar kavurur. Kendi kendine yaşarsın bazen yalan söylersin”ben iyiyim”ama o özlem ateşi yandığından belli hiç iyi olmadın olamadın. Olmak istediğinde o yoktu yanında 7 milyarlık dünya da bir onu arıyor bir onu soruyor sun bir tek onun kokusunu bir tek onun sesini özlüyorsun.

içinde öyle bir his var ki sanki her an telefonun çalacak arayan o olacak her an mesaj atacak diye saatlerce telefona bakarsın çaresizliktesin ve çok zor günler geçirir sin . Herkesten gizlersin anlatmak istersin anlamazlar anla sa da unut der ne unutursun ne de bırakırsın çünkü sen ona kimseye vermediğin değeri kimsede bulamadığın duyguları onda buldun . Ve bir daha kimse de bulamayacaksın çünkü ona ait bir şeyi başkasında bulamaz sın onun yerini kimse dolduramaz onun gibi kokamaz onu sevdiğin kadar sevmez sin onu özlediğin kadar onu özleyemezsin çünkü kalpten sevenler aklından çıkartamaz ne yaparsan yap çaresi yoktur ya o ya da hiç kimse kurtulamadı bundan bu duygulardan.

Zafer Tanış
www.akrostissiirler.net

Sensizlik Zulüm Akrostiş Şiiri

Hatunum Akrostiş Şiir Çalışması

Sensiz Olmuyor Akrostiş Şiir Çalışması

Özlem Ateşi (Sevgiliye Özlem Yazısı) Akrostişi ile ilgili sizinde yazdığınız bir akrostiş şiir varsa yorum kısmından göndererek Özlem Ateşi (Sevgiliye Özlem Yazısı) çalışmanızı bizimle paylaşabilir ve akrostiş şiirinizi sitede yayınlanmasını Sağlayabilirsiniz. Akrostiş Şiirler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Sizinde akrostiş çalışmanız varsa, yorum bölümünden gönderip diğer akrostiş severlere sesinizi duyurabilirsiniz. Akrostişlerinizi baş harfine göre uygun kategoride yayınlamaktayız. Sevgiler.