Sözler

Güzel Sözler 2022

En Çok Seven Sevgiliye Güzel Sözler Paylaş

Güzel Sözler 2022

 • ♥ Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?
 • ♥ Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
 • ♥ Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!
 • ♥ İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?
 • ♥ Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.
 • ♥ Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?
 • ♥ Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.
 • ♥ Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır…
 • ♥ Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.
 • ♥ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi…
 • ♥ Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?
 • ♥ Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..
 • ♥ Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!
 • ♥ Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!
Güzel Sözler 2022 Akrostişi ile ilgili sizinde yazdığınız bir akrostiş şiir varsa yorum kısmından göndererek Güzel Sözler 2022 çalışmanızı bizimle paylaşabilir ve akrostiş şiirinizi sitede yayınlanmasını Sağlayabilirsiniz. Akrostiş Şiirler

İlgili Makaleler

26 Yorum

 1. Çook güzel ama birşey anlamadım ben Dilara adın da güzel söz istemiş tim istediğim sonuç çıkmadı BTS delisi olan varsa yazabilir buraya yorum yazan canım arkadaşlarım 😀 DD 😉 x( random jdjrjjdjwjsjdmxmssskdjriri -)

 2. bir insan düşün yaralı bir ağaç düşün kurumuş bir çiçek düşün susamış bir aşık düşün kalbi kırık bir beni düşün yalnız aşkına susamış kurumuş toprak misali benin o ben dönde bak bıraktığın kişiye esriri bileyk geçmişinden :((

  1. GÜZEL SÖZLERİNİZ VE ANLAMLI MSJ İÇİN YORUM SADECE KUSURSUZ HARİKA OLMUŞ ELİNİZE YÜREGİNİZE SAGLIK -)

 3. Sev seni seveni ask nedir bileni hic bosuna arama seni terk edipte gideni!!!
  Sana bir GÜL verecegim kokla ama SOLDURMA sana SHERAP verecegim ic ama SARHOS olma sana KALBIMI verecegim sev ama INCITME!!!

 4. sevdik olduk isyankar yalan dünya bize dar paramız olmasada aslanlar gibi yüreğimiz var değer vermeyiz dünya malına boyun eğmeyiz allah kuluna aşk bizde böyledir ölürüz arkadaş uğruna 🙂 🙂 🙂

 5. SENI SECIYORUM IBOM BENIM HAYATIM BANIM CANIM ICI SEN BENIM TEK ASKIM SINN SANA KELIMELER BULAMIYORUMM ER BIR SIIRLERE BAKIYORUM AMA SANA SIIRLER ETMEZ ASKIM :d :d :d

 6. 😎
  valla gönderirdim ama yakında akrostiş şiir kitabı çıkaracağım için atamıyorum:-)

Bir yanıt yazın

Sizinde akrostiş çalışmanız varsa, yorum bölümünden gönderip diğer akrostiş severlere sesinizi duyurabilirsiniz. Akrostişlerinizi baş harfine göre uygun kategoride yayınlamaktayız. Sevgiler.