Şiirler

Duygularda Saklı Şehidim (Şehit Sözleri)

Duygularda Saklı Şehidim

Duygularda Saklı Şehidim (Şehit Sözleri)

Al bayrağın üzerine doğan ay ve yıldızdan aldım ben öykümü, heybemi özlem ve sevda ile doldurup düştüm yollara söz konusu vatan dediler. Ana değil yar değil çocuklar değil sadece vatan dediler söz konusu.

Aldım elime silahımı düştüm yollara gözüm hiç birşey görmeden gecenin karanlığında uçamayan bir serçe gibiydim aslında.Ama söz konusu vatan dediler bana eğerki vatana uzanan el varsa derhal kopmalıydı bu gecenin sabahında.
hainler ile geldik karşı karşıya aklımda tek bir şey vardı aslında yarimden daha doğmamış olan yarenime ait olan birkaç mısra.

Hava aydınlanıyordu silah sesleri hiç susmasadan lakin ben ölüyordum yavaş yavaş yüreğime saplanan bir şarapnel parçasıyla.

Duygularda Saklı Şehidim (Şehit Sözleri) Akrostişi ile ilgili sizinde yazdığınız bir akrostiş şiir varsa yorum kısmından göndererek Duygularda Saklı Şehidim (Şehit Sözleri) çalışmanızı bizimle paylaşabilir ve akrostiş şiirinizi sitede yayınlanmasını Sağlayabilirsiniz. Akrostiş Şiirler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Sizinde akrostiş çalışmanız varsa, yorum bölümünden gönderip diğer akrostiş severlere sesinizi duyurabilirsiniz. Akrostişlerinizi baş harfine göre uygun kategoride yayınlamaktayız. Sevgiler.

Göz Atın
Kapalı