Etiket Konusu ‘Aşk Sözleri Resimli’

Aşk Sözleri Kısa

Kısaca Resimli Aşk Sözleri

Eskiden hiç inanmadığım, yok saydığım ama artık varlığına kalpten inandığım tarifi olmayan bir duygudur aşk.. Eğer aklınızdan çıkmayan kişinin yokluğu karın ağrısı yapıyorsa bu aşık olduğunuz anlamına gelir. :) Artık sık sık aşk sözlerine ihtiyacınız olacak, içinizden gelenleri sevdiğiniz insana söylemeniz yada yazmanız tavsiyemizdir. Yinede yardıma ihtiyacınız olursa site yazarlarımızın yazmış olduğu özgün aşk sözlerinden faydalanabilirsiniz.

aşk sözleri

Düşünüyorum da nefes alamamamın sebebi sensin,Düşünüyorum da nefes olamamamın sebebi sensin,Ve biliyorum hayatta artık sensiz kalacağım,Ve biliyorum hayatta artık sensiz, kanacağım.Onur Ayva

Söz dedik, söz verdik ölsem de dönmem,Sözümüzde var olduk, ben başka yol bilmem,Kudretim kalbimde, sevdam dilimde,Bana dünya deseler ille de sen ille de sen.. Onur Ayva

Başım sağolsun, Beni gözlerinde kaybettik,Taşıma not düşüldü,”Aşkına sadık bilirdik. Onur Ayva

Beni öyle sev ki ne güneşe ne dünyaya ne de insana ihtiyacın kalmasın. Ben sana hepsini veririm. Çünkü senin dünyan benim.!

Ey yaşama sebebim gönlüme taht kuran peri kalpli YAR. Çekme gözlerini gözlerimden orada benim umutlarım ve hayallerim var.

Öyle bir yar sev ki kazandığın kaybettiklerine değsin kazandığın kaybettiğine değmiyorsa gerçekten bitersin.

Belki üzülürüm, incinirim, yanımda olmanı ister, olmayışına küfür saydırırım;ama Ordaysan, uzaklarıda severim.

aşk sözleri anlamlı

Aşkın gerçek adını ben kalbimde buldum öğrendim ki aşkın gerçek adı “isim”

Keşke hiç büyümeseydim diyorum…”aşk” nedir “sevda” nedir “dostluk” nedir bilmeseydim..! mutluluğu hep bir salıncakta sallanarak elime geçen 10 kuruşla markete doğru halay çeke çeke koşarak tatsaydım diyorum…

Gök yüzünden bir yıldız tut gözlerin kadar parlak olsun, birde benim için tut parlaklıgı önemli değil yeter ki sana yakın olsun gülüm.

Ben seni ALLAHTAN istedim verirse ikramıdır vermese imtihanımdır.

Bana gel yüreğin daralırsa birgun..Nefessiz kalırsan bedeninde…Sığamazsan evlere odalara…Bana gel sevgili..Bir soluklan yüreğimde, belki huzur bulursun..

Aşk Mesajları Resimli

aşk sözleri kısa

aşk sözleri resimli

güzel aşk sözleri

asksozleri

Yorum Yazıp - Akrostiş Şiir Gönderebilirsiniz.!

YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA
Bu Sitede Ticari Faaliyet Yürütülmez