Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Etiket Konusu ‘Aşk Nerden Nereye’

Aşk Nerden Nereye (Mektup)

Aşk Nerden Nereye (Sevgiliye Aşk Mektubu)

Bazen güzel bazen kötü olur ikimiz için günler Senin aşkın içimdeyken uzakta olsamda farketmez Evet senin için hiç kolay bir şey değil biliyorum Benim de kaderim böyle.. Ben bu kadar mutlu olmadım hiç Annemden sonra sevdiğim ikinci kadınsın Burda sensiz on beş gün nasıl geçti anlatılmaz Bazı geceler sesini duyduğumda çok kötü oluyodum Ama bazı şeyleri itiraf edecek kadar cesur değilim Ben iki gün sonra seni özlerken araya haftalar girdi Ama sevgimiz hiç azalmasın olur mu? Seni kaybetmeye dayanamam ben Sen çok kısa zamanda hayatımın tadı tuzu oldun Aslında ben 10 Mayısta değil de 10 Haziranda doğdum Eğer şimdi yanında olsaydım dizinde uyurdum…

Gündüzleri bir şekilde geçiyor ama geceler geçmek bilmiyor Sabah adınla uyanıyorum ve günaydın mesajın eksik olmuyor Küçük bir tebessüm dahi içimi ısıtıyor bazen Seni hayal ediyorum..Beni,bizi Sana sarıldığım anı hatırlıyorum İçim öyle yandı ki o an biraz daha kalsaydık Seni asla bırakamayacaktım Ben sevdiklerimden ayrılmaya dayanamıyorum Hele o sevilen vazgeçilmezlerdense.. Her şarkıda biraz sen varsın Ama bazıları özellikle ikimiz için bestelenmiş Biz seninle bir bütünüz Ben gidince bir parçam orda kaldı Yarım yamalak bir hayat nasıl geçer ki? Sesini duymadan..kokunu hissetmeden ve sana dokunmadan..

Ne diyebilirim ki? Özlemin tarifi yok! Sensizlikle yalnızlık aynı şey Gözlerimi kapatıp hayal ediyorum.. Gülüşünü,beni cimcirişini ama en çokta Birbirimizin gözlerine uzun süre bakışımızı Senin gözlerinde kendimi görmek… Bu çok güzel bir his Hani sana bahsetmiştim önceden Mavi bir kalpten(mavi aşk) Bilmem hatırlayabildin mi? Sen onu fazlasıyla hakettin sevgilim Ama sana vermek nasip olur mu bilmiyorum. Çünkü senin bu mektubu yanımda okumana müsade etmicem Ben bunu yazarken kendi odamdayım,ütü odası değil :) O havasız odada sırf seninle daha rahat konuşabileyim diye kaldım Beni unutma diye.. Sevgimiz hiç azalmasın diye.. Aslında ben de senin yanındaydım hep Söyledim ya bir parçam ordaydı..

Biraz da iyi yanından bakalım bu uzaklığa İnsan yanındayken sevdiğinin değerini pek bilmiyor Ben sana değer veriyodum ama artık daha fazla veriyorum Hatta buraya gelince kendime kızdım keşke daha iyi olsaydım,daha çok ilgilenseydim diye Senin içinde küçük bir kırgınlığa neden olduysam afet. Seven seveni affedermiş :) Keşke bir şey olsada sana ruh halimi gösterebilsem Ama yok işte her şey kelimelerler sınırlı..

Sen bilmiyosun ki… Kaç gece senin hayalinle başımı koydum yastığa Burda kaldığım on beş gün sadece bir kez yağmur yağdı Ben de o gece yağmurla ağladım.. O gün konuşamıcam diyordum hatırladın mı? Ama sen yine beni mutlu etmeyi bildin Sesini duymam da yetti.. Özlemin taştı döküldü gözlerimden Ne yapabilirdim ki? Daha fazlasını taşıyamadı kalbim Ben seni çok sevdim Hemde çok… Seni bu kadar seveceğimi bilseydim Yıllar önce seni bulmak isterdim Ben de çok korkuyodum Artık kimseyi sevmicem diyordum Aslında benim durumum daha kötü senden Çok istemiştim benim de herkes gibi güzel bir ilişkim olsun diye Ama kaderim hiç peşimi bırakmadı ki… Sen kötü mazimi sildin sevgilim, Karanlık gecelerime sabah oldun. Kaybolduğum bu çölde seninle yolumu buldum Gelişin benim için bayram oldu bu gönülde Bana ”evet” dediğin gün en mutlu gecemi geçirdim belkide..

Beni hiç bir zaman yalnız bırakmayan sevgilimi özledim.. Demiştim ya sana Sevmeye engel değil mesafeler.. Engel olmasın aşkım Biz seninle hep mutlu olalım Her gece uyurken mutlu uyuyalım Ve hep sevgiyle uyanalım Bize karşı çıkanlar bile bize bakıp kıskansınlar. Aslında benim senden başkası umrumda değil ama olsun..

Ben mutlu olduğum yerdeyim… Keşke hep seni görebilsem Hep yanında kalabilsem Bazen ayrılıklar olur kaderde, Aşk nerden nereye…

Enes Can Ece
www.akrostissiirler.net

Yağmur Özyürek’e İthafen Yazılşmıştır.

Yorum Yazıp - Akrostiş Şiir Gönderebilirsiniz.!

YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA
Bu Sitede Ticari Faaliyet Yürütülmez