Etiket Konusu ‘Acı Sözler Ayrılık’

Sensiz Kayboluyorum (Duygusal Sözler)

SENSİZ KAYBOLUYORUM

Gecenin yıldızlarından bir parça koptu yüreğimden ve bu acını etkisiyle,
Gözlerimin pınarlarından yağmur süzüldü sessiz çığlıkların eşlik edişiyle.

Güneş doğdu belkide bilmiyorum göremiyorum çünkü ışığım kayboldu senin gidişinle.Güneş terk ediyor bedenimi ve Zemheri geceler kapıda bekliyor. Duygularımı hatalarımı tek tek kar tanesi olarak üzerime bırakmak için.

Sevdanın ağır duygularını taşıyan bir tren gibiyim, ne bir istasyon nede bir durağım var.

Yapayalnızım sadece gidiyorum nereye gittiğimi neden gittiğimi bile bilmeden sadece gidiyorum, ilerlediğim her saniye sanki bir parça daha kopuyor yüreğimden tek tek dökülüyor aşka dair duygular her zerremden.

Gündüzleri koyuyorum heybeme sadece geceye ufacık bir ışık parçası saçması  için ama ne çare geceler yine karanlık ve galiba yavaş yavaş anlıyorum aslında karanlık olan geceler değil senin benden gittiğinde dünyaya küsmüş olan gözlerimmiş  karanlık olan.

Ne fark eder ki milyonlarca ışık parçası olsa da dünyada gözlerim görmedikten sonra.

Sadece gözlerim kaldı sadece senden geriye, al onlarda senin olsun, senin olsun ki bir daha görmesin senden sonra hiç bir güzelliği diye.

Acı Sözler 2021 Facebook

  • Söylesende suratıma Bu Kalp Senin başkası Olmaz Bundan Sonra.
  • Acılar içinde geçsede ömrüm seni sevmiş bu deLi Gönlüm..
  • Acı Çekiyorum gecenin Soğuk Havasında Acı Sözlerinle ısınıyorum Senden Mahrum SersefiL odamda..
  • Unutulduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekle gecti yokluğunda,ne kadar istesemde arayamadım,istemediğini düşünerek.Sanki anlamsız olan her şey beni buldu sensiz.Benim icin mutluluğun anlamı sensin,sensiz mutluluk sensiz huzur olamaz inan.Dön ve bana hayat ver,ben bitmeden beni bul.Hic bir şey icin ne olursa olsun mecbur değiliz ayrılığa”GÜZELİM…Asla unutulmadın..
  • SEVEREK AYRILANLAR BİLİRLER AYRILIĞI .SEN BENİM EŞ RUHUMSUN UNUTMUŞ OLSAN HİSSEDERDİN UNUTMUŞ OLSAN YANIMDA DURMAZDI HER SABAH HAYALİN.SENİ GÖRMEK İÇİN GERİ GELDİM SEN GİDELİ ÇOK OLMUŞ NEREYE GİDERSEN GİT ÇANTANDA Bİ RESMİM AKLINDA GÜLÜŞÜM OLSUN BEN SENİ GERÇEKTEN SEVDİM BİTMEZ DEMİŞTİM ((BİTMEDİ))
  • Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun beLki de hatirLamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin
  • Seni yüreğimin derinlerine attım.Üzerine Çelik kapilar kapattım. beni öyle incittinki seninle olan iyi hatıraları (istedigim halde)bile hatırlıyamıyorum. Sen cezani kendi kendine verdin.
  • Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum sen benden gideli çok oldu ama bensana hala elsallıyorum…
  • Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç Ağlarken boğazına bi düğüm saplandımı Yanağından süzülüp yüreğine düşen her damlada SENİ SEVİYORUM diye haykırmak geldimi içinden sevdiğine Şimdi de ağlıyorum SEVDİĞİM ama sana değil bir kalemde sildiğin AŞKIMIZA ağlıyorum SENİ SEVDİĞİM için özür dilerim
  • Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu. güneş doğmaz,günler geçmez oldu, anladımki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm.

Yorum Yazıp - Akrostiş Şiir Gönderebilirsiniz.!

YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA
Bu Sitede Ticari Faaliyet Yürütülmez